3 * hviezdičkové apartmány v Tatranskej Lomnici

Kompletná ponuka celého ubytovania v Tatranskej Lomnici. Nájdite si jeden z hotelov, apartmánov, penzióny, hostelov a rezortov priamo v meste, alebo aj v okolí Tatranskej Lomnice, kde nájdeme mestá Stará Lesná, Starý Smokovec, Dolný Smokovec, Nová Lesná a Vysoké Tatry.

V ľavom stĺpci máte možnosť prispôsobiť svoje hľadanie vašim konkrétnym potrebám a cieľom. Vybrať si typ alebo kvalitu ubytovania, špecifikovať lokalitu, v ktorej sa má nachádzať, zúžiť si počet iba na tie, ktoré obsahujú potrebné vybavenie alebo poskytujú požadované služby.

Zoradiť podľa:


2 výsledky nájdené, zobrazené 1 - 2 1 

1. APLEND Villa Beatrice StarStarStar

Foto: APLEND Villa Beatrice
Izieb: 8
Hodnotenie hostí
94 %

APLEND Villa Beatrice sa nachádza 500 metrov od železničnej stanice Tatranská Lomnica, lanovky a lyžiarskych vlekov. Má kompletne vybavené apartmány, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné parkovisko zadarmo.

Izby

Apartmán s 1 spálňou (2 dospelí)
osoby39 - 49 EUR za noc
Dvojúrovňový apartmán
osoby59 - 64 EUR za noc
Apartmán s 2 spálňami (4 dospelí)
osoby79 - 79 EUR za noc
Štvorizbový apartmán (8 dospelí)
osôb139 - 179 EUR za noc

2. Matrix StarStarStar

Foto: Matrix
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
94 %

Ubytovacie zariadenie Matrix, nachádzajúce uprostred národného parku Vysoké Tatry v lyžiarskom areáli Tatranská Lomnica, ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a s priamym prístupom na zjazdovky, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet

Izby

Apartmán s výhľadom na hory
osoby80 - 108 EUR za noc

2 výsledky nájdené, zobrazené 1 - 2 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: